צפו ושתפו כתבות למען ישראל

ישראלי חכם מגן על ישראל בקליק

בעידן המדיה הדיגיטלית, קל הרבה יותר לארגונים האנטי-ישראליים לקדם את שנאה והסתה כנגד מדינת ישראל והעם היהודי.  אם גם אתם מתוסכלים מהמצב, יש לנו פתרון. היכנסו עכשיו לאפליקציה והחלו להגן על ישראל     Tupac photo- Daniel Ramirez

דו-קיום בספורט הישראלי

מועצת פיפא דחתה לאחרונה נסיונות אנטי-ישראליים לפגוע בדו-קיום המתקיים ישראל, ולהחרים את אחד המקומות המרכזיים המשמשים כגשר בין אנשים ועמים שונים - ענף הכדורגל. על-ידי דחיית נסיונות פגיעה בכדורגל הישראלי, שמרה פיפא את הפוליטיקה מחוץ למגרש והוכיחה שהספורט הוא מעל לכל.  

על אריות שאוכלים פלסטינים וההמנון הלאומי

משאל רחוב בקמפוסים בארה"ב: ההסתה האנטי-ישראלית בקמפוסים ברחבי העולם בשנים האחרונות נותנת את אותותיה. חצאי-אמיתות ושקרים שלמים המתפרסמים מדי יום על-ידי פעילי החרם, גרמו לכך שאפילו הסטודנטים במוסדות האקדמיים המובילים בארה"ב מוכנים להאמין לדברים המופרכים ביותר שיספרו להם על ישראל – גם כשמדובר על סקרים פיקטיביים בעניין הצלת פלסטינים ממלתעות אריה.

על כלבים משוטטים והפירמידות של עזה

משאל רחוב בקמפוסים בארה"ב: ההסתה האנטי-ישראלית בקמפוסים ברחבי העולם בשנים האחרונות נותנת את אותותיה. חצאי-אמיתות ושקרים שלמים המתפרסמים מדי יום על-ידי פעילי החרם, גרמו לכך שאפילו הסטודנטים במוסדות האקדמיים המובילים בארה"ב מוכנים להאמין לדברים המופרכים ביותר שיספרו להם על ישראל – גם כשמדובר על ישראל שהרסה פירמידות בעזה.

על בן-גוריון ויחסי ישראל-קוריאה הצפונית

משאל רחוב בקמפוסים בארה"ב: ההסתה האנטי-ישראלית בקמפוסים ברחבי העולם בשנים האחרונות נותנת את אותותיה. חצאי-אמיתות ושקרים שלמים המתפרסמים מדי יום על-ידי פעילי החרם, גרמו לכך שאפילו הסטודנטים במוסדות האקדמיים המובילים בארה"ב מוכנים להאמין לדברים המופרכים ביותר שיספרו להם על ישראל – גם כשמדובר על חילופי אסירים פלסטיניים בין ישראל וקוריאה הצפונית.

מלחמת ששת הימים – באנימציה

"אם הערבים יניחו את נשקם, לא תהיה עוד מלחמה. אם ישראל תניח את נשקה לא תהיה עוד ישראל." במלחמת ששת הימים הכתה מדינת ישראל בתדהמה את העולם על-ידי הנחתת מתקפת מנע כנגד האויבים בגבולותיה. מאז המלחמה ההיא, חתמה ישראל הסכמי שלום עם שכנותיה וביקשה לכונן מזרח תיכון חדש – אך יש מי שעדיין לא השלימו עם עצם קיומה

הסטנדרט הכפול כלפי ישראל

כאשר יבשת אירופה מתמודדת עם אחד מהמשברים הגדולים שידעה מאז מלחמות העולם, ובאפריקה, מזרח אסיה ובמזרח התיכון ממשיכים להתרחש מעשי זוועה באין מפריע, מדוע ממשיכים מוסדות האו"ם לייחד לרעה דווקא את מדינת ישראל?  

50 שנה לאיחוד ירושלים

לאחר שהוזנחה, הופגזה, חולקה, וננטשה – העם היהודי שינה את מהלך ההיסטוריה והחזיר לחיקו את ירושלים, בירתו מזה 3000 שנים. בדיוק לפני 50 שנה נשמעו שוב קולות בעברית בין חומות העיר העתיקה, בהר הבית ובכותל המערבי. תחת שלטון מדינת ישראל שוקמה העיר המאוחדת ללא היכר, ושעריה פתוחים מאז לכל בני כל העמים, ללא הבדלי דת, גזע או מין.

שלום כלכלי

מפעל ליפסקי שבאזור התעשייה ברקן שבשומרון הוא אי של שלום ויציבות, ומייצר הזדמנויות תעסוקה ופרנסה עבור פלסטינים וישראלים כאחד. בואו להכיר את הנפגעים העיקריים מאחורי הפעילות להחרמת מוצרים ישראליים בחו"ל.  

תיאטרון המסכות של תנועת החרם על ישראל

מה באמת עומד מאחורי שלטי ההפגנות של הפעילות האנטי-ישראלית בחו"ל? האם זו דאגה אמתית לקידום זכויות אדם, או שמא אובססיה למדינת הלאום של העם היהודי?